This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
  • Copyright © by Happek

Fotorelacje z Wystaw

Dział przeznaczony jest na fotorelacje ze wszystkich imprez związanych z Naszym hobby.

Wystawa w Warszawie-12,13 Styczeń 2013r.XIX Podlaska Wystawa Gołębi, Drobiu i Królików w Białymstoku-8,9 Grudzień 2012r.
Pierwsza wizyta w Białymstoku była dość udana jeśli chodzi o wystawę, dobra organizacja, kilka ciekawych ras, wkońcu mało PDL-ów na wystawie, lecz giełda klapa.III Wystawa w Garwolinie-3,4 listopad 2012R.
Wystawa prezentowałą się podobnie jak w poprzednim roku, jedynie duży zastój na giełdzie mocno rzucał się w oczy.Mińsk Mazowiecki
12,13 lutego 2011r. odbyła się V Jubileuszowa Wystawa Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Ptaków Egzotycznych w Mińsku Mazowieckim organizowana przez Stowarzyszenie Klub Hodowców Gołębi "Mazowsze".
Jest to nie wielka lokalna wystawa przy której także odbywa się giełda nadwyżek hodowlanych. Klub organizujący wystawę istnieje od 2007r i zrzesza kilkunastu hodowców gołębi pocztowych i rasowych. Na imprezie było wystawionych jakieś 200ptaków w tym około 20-30kur i trochę drobnej egzotyki. Kilka ptaków otrzymało BO, w większości z powodu podwójnych obrączek lub ich braku. Przeważały Motyle Warszawskie, Pawiki i wszelkiego typu PDL itp.21-22.01.2012R. VI Wystawa w Mińsku MazowieckimII Wystawa w Garwolinie-5,6 listopad 2011R.
5,6 listopada 2011r. odbyła się II Wystawa Gołębi Rasowych w Garwolinie.
Wystawa tradycyjnie odbywała się w sobote i niedziele. Wystawiono około 700ptaków z czego sporą część stanowiły Nasze Polskie rasy takie jak Motyl Warszawski, Krymka Polska, Krymka Białostocka, PDL oraz przedstawiciele grupy ptaków Dętych gdzie przeważały Garłacze Czeskie Siodłate. Jakoś ptaków była różna od BO, 88p aż po piękne sztuki mające noty sięgające 97p. Równolegle obok wystawy odbywała się giełda nadwyżek gdzie przygotowane było około 700 oczek. Wejściówka 10zł, oczka tradycyjnie także 10zł. Parking na pierwszy rzut oka dość nie duży ale chyba wszyscy się jakoś zmieścili. Do tego "bufet" gdzie można było rzucić coś na ząb. Tło wystawy stanowiły śpiewające, piszczące, piejące papugi, kury oraz przedstawiciele drobnej egzotyki.Warszawa
14,15 stycznia 2012r. odbyła się Wystawa Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego, Zwierząt Futerkowych w Warszawie organizowana przez Warszawski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.
Wystawa odbywała się w hali wystawienniczej Expo XXI. Wystawionych zostało ponad 1000gołębi oraz dość bogata kolekcja kur, swoje ptaki prezentowali m.in Klub Niemieckiego Wystawowego, Klub Motyla Warszawskiego, Klub Srebrniaka (jego członkowie z Warszawskiego Związku) oraz Stowarzyszenie Hodowców Drobiu Ozdobnego-Czubatka Polska. Na wystawie przeważały rasy krótkodziobe Sroczki Polskie (odbywał się konkurs tej rasy), Motyle Warszawskie, Krymki Białostockie oraz wszelkie PDL itp. Zaskoczeniem dla mnie była nie wielka liczba wszelkich Garłaczy oraz brak kilku coraz bardziej popularnych ras. Kury wzbudzały na pewno ogromne zainteresowanie i zaciekawiły każdego laika, za tło wystawy odpowiedzialni byli reprezentanci ptaków egzotycznych. Giełda w niedziele raczej nie świeciła pustkami zajęte było jakieś 1400-1500oczek a miejsca nie brakowało. Najwięcej narzekań kierowanych było pod adresem cennika. Oczko 15zł, wejściówka 15zł, szatnia obowiązkowa 2zł od kurtki, parking itd.